


2 147 ₴
Показати оптові ціниРозширювальні баки для систем опалення та бойлерних систем призначені для поглинання надлишку обсягу води, що виділяється системою при зміні температури в ній. Розширювальні баки для опалення призначені для компенсації зміни тиску в системах опалення шляхом поглинання надлишкового об'єму теплоносія, що утворюється при його нагріванні
Особливості:
| Тип | Плоский |
| Макс. температура перекачується рідини | 90°С |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Макс. робочий тиск | 4 бар |
| Обсяг | 8л |
| Матеріал бака | Вуглецева сталь |
| Розміри | діаметр 324 мм |
| Особливості | товщина стінок-1.2 мм |
| Комплектація | Керівництво по експлуатації |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Страна происхождения | Польша |
| Основні | |
|---|---|
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск | 4 бар |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Конструктивне виконання бака | Плоский (таблетка) |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Із замінної мембраною | Так |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Матеріал мембрани | Вулканізована гума |