



116 ₴
104 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Гнучкі шланги в антикорозійному обплетенні TM Ango призначені для підключення побутових сантехнічних приладів до міського холодного та гарячого водопостачання. У виробництві рукавів використовуються якісні та високотехнологічні матеріали, що гарантує підвищений термін експлуатації, а також стійкість до агресивних середовищ та коливань температур. Внутрішня поверхня шлангів для води не сприяє відкладенню кальцію та різних домішок, що позитивно позначається на пропускній здатності навіть через кілька років інтенсивного використання. Зовнішня захисне обплетення зі спеціального полімеру стійка до корозії, не боїться конденсату і передбачає використання шлангів у приміщеннях з постійно підвищеною вологістю. Внутрішня гумова втяжка шланга зроблена з гуми EPDM, що дозволяє витримувати перепади температури рідини від +5 до 90 градусів. Гайки та втулка виготовлені з високоякісної латуні. Довжина шланга 30 см, різьблення 1/2 внутрішнє.
Переваги антикорозійного шланга для змішувача Ango 1/2 дюйма 30 см:
Характеристики антикорозійного шланга для підключення змішувача Ango 1/2 дюйма 30 см:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ango |
| Країна виробник | Китай |
| Антивібраційна гнучка підводка | Ні |
| Тиск на розрив, більше | 25 бар |
| Довжина | 300 мм |
| Допуск по довжині, максимальний | +/-5 % |
| Матеріал шланга | Гігієнічна силіконова гума з опліткою з нержавіючої сталі |
| Призначення гнучкої підводки | Для бойлерів, Для насосів, Для пральних машин, Для біде, Для посудомийних машин, Для пісуарів, Для унітазів, Для душових кабін, Для котлів |
| Середовище робоче | Вода |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Зовнішня різьба | 1/2" |